464W-BR15H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
464W-BR15H-NRO
Descripción:
PMI .250" LED 15V WIRE DIFF RED
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 14mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 635nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 9.91mm Dia