464W-RAG120-CWO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
464W-RAG120-CWO
Descripción:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 9.91mm Dia