464W-RAG48H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
464W-RAG48H-CAO
Descripción:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR RED
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 9.91mm Dia