46W-BA28H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
46W-BA28H-NYO
Descripción:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF AMBE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia