46W-BG24H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
46W-BG24H-CGO
Descripción:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR GRE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia