46W-GAR120-NRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
46W-GAR120-NRO
Descripción:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF GRE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 7.11mm Dia