480:347:277-460VA-IC
Thomas Research Products
Producto No:
480:347:277-460VA-IC
Descripción:
XFRMR 347/277V 460VA STEP-DOWN
Guía del usuario
Series ATX
Voltage - Secondary 277V
Type Autotransformer (Non-Isolated)
1st Connector Wire Leads
Voltage - Primary 347V, 480V