5022R-123J
API Delevan Inc.
Producto No:
5022R-123J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 555 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm Max
Inductance 12 µH
Series 5022R
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 42MHz