5022R-391H
API Delevan Inc.
Producto No:
5022R-391H
Descripción:
FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 45 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 1.915 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Inductance 390 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 330MHz