5022R-393H
API Delevan Inc.
Producto No:
5022R-393H
Descripción:
FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 361 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.6Ohm Max
Inductance 39 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 14.5MHz