5022R-622G
API Delevan Inc.
Producto No:
5022R-622G
Descripción:
FIXED IND 6.2UH 830MA 470MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 830 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 470mOhm Max
Inductance 6.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 60MHz