5022R-751G
API Delevan Inc.
Producto No:
5022R-751G
Descripción:
FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 1.425 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 180mOhm Max
Inductance 750 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 230MHz