Hogar / Specialized / 51721-10001205AALF
minImg
51721-10001205AALF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51721-10001205AALF
Descripción:
PWRBLADE R/A HDR
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 17
Current Rating (Amps) 70A
Contact Finish Gold
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)