Hogar / Specialized / 51721-10002004AALF
minImg
51721-10002004AALF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51721-10002004AALF
Descripción:
CONN HDR BLADE PWR 24POS EDGE MT
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 24
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)