Hogar / Specialized / 51721-10004807AB
minImg
51721-10004807AB
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51721-10004807AB
Descripción:
CONN HDR BLADE PWR 55POS EDGE MT
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 55
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Obsolete
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)