Hogar / Specialized / 51741-10003615AA
minImg
51741-10003615AA
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51741-10003615AA
Descripción:
CONN RCPT BLADE PWR 51POS PCB
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 51
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Obsolete
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)