Hogar / Specialized / 51741-10006403AALF
minImg
51741-10006403AALF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51741-10006403AALF
Descripción:
CONN RCPT BLADE PWR 67POS PCB
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 67
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)