Hogar / Specialized / 51967-10006000AALF
minImg
51967-10006000AALF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51967-10006000AALF
Descripción:
CONN RCPT
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 60
Current Rating (Amps) 70A
Contact Finish Gold
Series PwrBlade®
Number of Columns 15
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)