Hogar / Specialized / 51967-10009600ACLF
minImg
51967-10009600ACLF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
51967-10009600ACLF
Descripción:
CONN RCPT 96POS PCB
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 96
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Series PwrBlade®
Number of Columns -
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)