54112-112322100LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54112-112322100LF
Descripción:
CONN HDR STACK
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 32
Color Black
Length - Post (Mating) 0.404" (10.250mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.325" (33.660mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.827" (21.006mm)
Length - Tail 0.095" (2.413mm)