54121-107151000LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54121-107151000LF
Descripción:
CONN HDR 15POS 0.100" STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 15
Color Black
Length - Post (Mating) 0.311" (7.900mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.825" (20.955mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.394" (10.000mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)