54121-118041200LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54121-118041200LF
Descripción:
CONN HDR 4POS 0.1" STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.510" (12.950mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.102" (28.000mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.472" (12.000mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)