54122-106120900LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-106120900LF
Descripción:
CONN HDR STACK
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.270" (6.858mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.744" (18.898mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.354" (8.992mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)