54122-107120950LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-107120950LF
Descripción:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.331" (8.400mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.825" (20.955mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.374" (9.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)