54122-108201000LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-108201000LF
Descripción:
CONN HDR STACK
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black
Length - Post (Mating) 0.411" (10.439mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.925" (23.495mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.394" (10.000mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)