54122-109041650LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-109041650LF
Descripción:
CONN HDR 4POS 0.1" STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.255" (6.477mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.025" (26.035mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.650" (16.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)