54122-109101850LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-109101850LF
Descripción:
CONN HDR 10POS 0.100" STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.176" (4.470mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.025" (26.035mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.728" (18.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)