54122-110501450LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-110501450LF
Descripción:
CONN HDR 50POS 0.100" STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Black
Length - Post (Mating) 0.434" (11.024mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.125" (28.575mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.571" (14.500mm)
Length - Tail 0.120" (3.050mm)