54122-812162300LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
54122-812162300LF
Descripción:
CONN HDR STACK
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Black
Length - Post (Mating) 0.300" (7.620mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.325" (33.660mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.906" (23.012mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)