55/0312-22-9CS3329
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55/0312-22-9CS3329
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHITE
Guía del usuario
Operating Temperature 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Length -
Voltage 600V
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.039" (0.99mm)