Dialight
Producto No:
5580001803
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED PANEL SNAP-IN IND
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | - |
| Ratings | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 558 |
| Type | LED |
| Voltage | - |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | 3mm, T-1 |