Dialight
Producto No:
5590102027F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PMI SNAP-IN RED PVC FREE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.18
$4.18
10
$2.9526
$29.526
100
$2.41851
$241.851
500
$2.038852
$1019.426
1000
$1.870122
$1870.122
2000
$1.792783
$3585.566
5000
$1.757633
$8788.165
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 60° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 8mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 5V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5590102 |