Dialight
Producto No:
5593201007F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PANEL YLW/GRN SNAP-IN 14"LD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.0115
$3.0115
10
$2.00735
$20.0735
100
$1.54489
$154.489
500
$1.396519
$698.2595
1000
$1.200135
$1200.135
2000
$1.13467
$2269.34
5000
$1.108488
$5542.44
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 12" (304.80mm) |
| Viewing Angle | 50° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 19mcd Green, 12.6mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Yellow |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | 565nm Green, 585nm Yellow |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA Green, 20mA Yellow |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5593201 |