Dialight
Producto No:
5595201003F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED SNAP-IN PANEL IND GREEN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.755
$2.755
10
$1.83445
$18.3445
100
$1.41151
$141.151
500
$1.275964
$637.982
1000
$1.096528
$1096.528
2000
$1.036726
$2073.452
5000
$1.012795
$5063.975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 50° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 34mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | 563nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5595201 |