TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A0111-24-4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW FEET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.1875
$1.1875
5
$1.0602
$5.301
10
$1.01175
$10.1175
25
$0.9481
$23.7025
50
$0.89927
$44.9635
100
$0.855285
$85.5285
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0111 |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 19/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Yellow |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 5000.0' (1524.0m) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.037" (0.94mm) |
| Base Product Number | 55A0111 |