55A0122-22-9/96CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A0122-22-9/96CS2275
Descripción:
CABLE 2COND 22AWG
Guía del usuario
Operating Temperature 200°C
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.086" (2.18mm)