55A0131-22-2/6/9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A0131-22-2/6/9
Descripción:
CABLE 3COND 22AWG
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.093" (2.36mm)