55A0131-26-0/2/9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A0131-26-0/2/9
Descripción:
CABLE 3COND 26AWG
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/38
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.069" (1.75mm)