TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A1121-20-0/9-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CABLE 2COND 20AWG WHITE SHLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.2775
$3.2775
5
$2.926
$14.63
10
$2.79015
$27.9015
25
$2.61516
$65.379
50
$2.48026
$124.013
100
$2.358945
$235.8945
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0080" (0.203mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | - |
| Conductor Insulation | - |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.135" (3.43mm) |
| Base Product Number | 55A1121 |
| Number of Conductors | 2 (1 Pair Twisted) |