55A1822-22-9/96-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A1822-22-9/96-9
Descripción:
CABLE 2COND 22AWG WHITE SHLD
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.135" (3.43mm)