55A6543-18-8CS1999
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
55A6543-18-8CS1999
Descripción:
HOOK-UP STRND 18AWG 600V GRAY
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/30
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color Gray
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.061" (1.55mm)