TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
55PC0111-22-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 5'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.8715
$1.8715
2
$1.78125
$3.5625
5
$1.6701
$8.3505
10
$1.59125
$15.9125
20
$1.51145
$30.229
50
$1.41607
$70.8035
100
$1.34444
$134.444
200
$1.28079
$256.158
500
$1.201237
$600.6185
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.041" (1.04mm) |
| Base Product Number | 55PC0111 |