TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
55PC0211-22-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE FEET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0925
$1.0925
5
$0.9785
$4.8925
10
$0.9329
$9.329
25
$0.87476
$21.869
50
$0.82954
$41.477
100
$0.78907
$78.907
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.008" (0.20mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55PC0211 |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 10000.0' (3048.0m) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.455" (11.56mm) |
| Base Product Number | 55PC0211 |