Visual Communications Company - VCC
Producto No:
5600F7/5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED T1 YELLOW/GREEN RA ASSY
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2.1V Yellow |
| Color | Green, Yellow |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 16mcd Green, 6.3mcd Yellow |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 5600F |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 565nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |