Hogar / Pluggable Cables / 5602-33-0142A-700
minImg
5602-33-0142A-700
3M
Producto No:
5602-33-0142A-700
Fabricante:
3M
Descripción:
CABLE SATA F-F 700MM
Guía del usuario
Operating Temperature -
Usage Internal
Cable Type Flat, Twin Axial
Number of Positions 7
Color Silver
Cable Connectors SATA
Gender Female to Female
Shielding -
Fastening Type Latch Lock
Product Status Obsolete
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 2.30' (700.00mm)