Hogar / Pluggable Cables / 5602-34-0142A-600
minImg
5602-34-0142A-600
3M
Producto No:
5602-34-0142A-600
Descripción:
CABLE SATA F-F 600MM
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Gender Female to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Latch Lock
Product Status Obsolete
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 1.96' (600.00mm)