Hogar / Pluggable Cables / 5602-34-0142A-700
minImg
5602-34-0142A-700
3M
Producto No:
5602-34-0142A-700
Descripción:
CABLE SATA F-F 700MM
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Gender Female to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Latch Lock
Product Status Obsolete
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 2.30' (700.00mm)