Dialight
Producto No:
5611002100F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED 5MM VERTICAL 1.000" BLUE CLR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Clear |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 30° |
| Voltage Rating | 3.6V |
| Color | Blue |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 650mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 561 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 470nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5611002 |