TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
561A017-25-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
MOLDED PARTS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.490" (12.45mm) |
| Material | Elastomer, Fluid Resistant |
| Small Recovered Length | 3.580" (90.93mm), 36.960" (938.78mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.490" (12.45mm) |
| Series | Thermofit 561A0 |
| Large Diameter Supplied | 1.620" (41.15mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 17 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 3.620" (91.95mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.060" (26.92mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 561A017 |