Hogar / Ceramic Capacitors / 561RR3MJJ102EJ332K
minImg
561RR3MJJ102EJ332K
Vishay Cera-Mite
Producto No:
561RR3MJJ102EJ332K
Descripción:
CAP CER 3300PF 1KV RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 3300 pF